top of page

       CANER YÖS KURSU HAKKINDA

      Yüksek öğrenimini Türkiye’de yapmak isteyen  yabancı uyruklu öğrenciler ülkelerindeki eğitim sistemine alışkın olduklarından, adaptasyon ve motivasyon eksikliği gibi sorunlar yaşarlar. Bu durum, yeterli bilgi ve birikime sahip olsalar bile  hak ettikleri başarıyı göstermelerinde engel teşkil eder.  

      Yabancı Öğrenci Sınavı'na (YÖS) katılan  öğrencilerimizin yaşadığı bu olumsuzlukları en aza indirmek, üniversitede istedikleri bölümlere yerleşip hedefledikleri kariyeri elde etmelerini sağlamak için METAFOR Eğitim Kurumlarını kurduk. 

      Uzun yıllar METAFOR Eğitim Kurumları olarak sizlerle beraber yürüdük. Yılların bize katmış olduğu tecrübe ve birikimlerin bir meyvesi olarak YÖS konusunda özgün  ve güncel içerikli kaynak kitaplar çıkarma kararı aldık. Tabii ki bu yeni oluşuma, yeni bir isimle devam etmek istedik. Bu yüzden beraber yürüdüğümüz bu yola CANER EĞİTİM KURUMLARI  ismi ile devam etme kararı aldık.

     Caner Eğitim Kurumları olarak sadece (YÖS) Yabancı Öğrenci Sınavlarına öğrenci hazırlamakta, tüm enerji ve birikimimizi bu alanda harcamaktayız. Öğrencilerin YÖS ile alakalı tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte sürekli güncellenen, özgün olarak hazırlanmış yayınlarımızla, etkili ölçme ve değerlendirmeye dayanan takip sistemimizle hedefledikleri okullara yerleşmelerini sağlıyoruz.

     Tüm öğretmen kadromuz yıllardır beraber çalıştığımız, sadece YÖS ile uğraşmış, bu alanda uzmanlaşmış, aynı zamanda yayınlarımızı hazırlayan YÖS soru yazarlarından oluşmaktadır. Öğrencilerimiz bizzat yayınları hazırlayan öğretmenlerden ders almakta ve haftanın her günü istedikleri kadar birebir etüt ve soru çözümü yapabilmektedir.

     CANER Eğitim Kurumları, yüksek ücretler talep ederek öğrenci ve ailelerini mağdur etmez. Tecrübe, sevgi, kişiye göre oluşturulmuş başarı yöntemleri ve mesleki danışmanlık ile planlanmış sınav rehberliği yaparak tüm öğrencilerini kucaklar. Öğrencilerimiz sınırsız birebir ders alma ve soru sorma hakkına sahiptirler. Çağdaş eğitim anlayışına sahip olan kurumumuz, kendisine ve yaşadığımız dünyaya faydalı olabilecek bireyler yetiştirmeyi görev olarak benimsemiştir. Yenilikçi, değişimi yönetebilen çizgimizle, geleceğinizi aydınlatmaktan ve bu yolda beraber yürümekten mutluluk duymaktayız.

 

     MİSYONUMUZ

     Kendisini bilgiyle dolduran değil bilgiyi kullanabilen, özgürce düşünebilen ve düşündüklerini dile getirebilen, özgüveni yüksek, evrensel değerlere saygılı geleceğin aydın insanlarını yetiştirebilmek.

     Öğrencilerimizin sahip oldukları potansiyellerini keşfetmelerini sağlayıp, bireysel bilgi ve becerilerini en üst seviyeye çıkarabilmek.

     Öğrenmede bireysel yaklaşım ve kişiye göre oluşturulan başarı yöntemleriyle, hedeflenen kariyeri elde etmelerini sağlamak

     Yeni nesil eğitim felsefesiyle, gelecekte ihtiyaç duyulan evrensel niteliklere sahip kültürlü bireyleri bugünden yetiştirebilmek.     

     

      VİZYONUMUZ
    

     Yılların birikimi ile kendi yayın grubunu hazırlayan, YÖS sınavlarını iyi analiz etmiş, alanında uzman öğretmen kadrosuna sahip olan  Caner Eğitim Kurumları sürekli gelişme felsefesine inanan, kişisel gelişim ve kariyer olanakları sunan ve yaratıcılığa önem veren bir eğitim kuruluşudur.
     Bu zahmetli süreçte sizlerin işini kolaylaştırıp, hayal ettiğiniz geleceği hazırlamanızda elimizden gelen herşeyi yapmaya devam edeceğiz.

bottom of page